top of page
background only.png

2024. gadā Kursa svin 50!

"Nāc, esi kursietis!"

Aicinām Jūs uz Kursa 50 svinībām – ”Nāc, esi kursietis!” šī gada vasarā! Lai to atzīmētu, nometnē Šeltonā no 26. līdz 28. jūlijam rīkosim īpašu viesu dienas nedēļas nogali Kursas absolventiem, darbiniekiem, ģimenēm un draugiem.

Kas ir jūsu atmiņas?

Ļoti ceram, ka varēsit piedalīties kopīgās svinībās Kursa 50! Ja gadījumā nesanāk piedalīties svinībās Kursā, savu pienesumu pasākuma tapšanā varat veikt, daloties ar savām atmiņām par Kursā piedzīvoto! Dalīties atmiņās aicināti visi - gan tie, kas plāno piedalīties svinībās, gan tie, kuriem šoreiz citi plāni.

 

Google anketa saitē (zemāk) mēs vēlētos dzirdēt par jūsu mīļākajām tautas dejām, dziesmām, dzejoļiem un jebkādām citām jaukām atmiņām vai arī anekdotēm! 

Kursa 50 generic Socialssquare invite (Facebook Cover) (1).png
Kursa_1974.png

Pasākuma programma:

Piektdien, 26.jūlijā:
Dzejas vakars un ugunskurs - dalīsimies ar savām mīļākajām dzejas rindām, klausīsimies šī gada Kursas skolēnu sniegumā un baudīsim kopīgu vakaru pie ugunskura.
 
Sestdien, 27.jūlijā:

  • Kursas skolotāju lekcijas un mākslas nodarbības - ikvienam apmeklētājam būs iespēja piedalīties lekcijās un nodarbībās Kursas skolotāju vadībā un atcerēties, kā tas bija - būt par kursieti.

  • Svinīgais akts - dalīsimies ar kopīgajiem piedzīvojumiem, dziesmām un tautas dejām, kas palikušas atmiņā no Kursas šo piecdesmit gadu laikā.

  • Kopīgas vakariņas un balle ar mūziķiem no šī gada Kursas.


Svētdien, 28.jūlijā:

  • Dziesmotais svētbrīdis

  • Sportiskas aktivitātes - volejbols, peldēšana, novuss
     

bottom of page